₺39,00 KDV Dahil
₺44,00 KDV Dahil
₺21,00 KDV Dahil
₺26,00 KDV Dahil
₺61,00 KDV Dahil
₺84,00 KDV Dahil
₺47,95 KDV Dahil
₺60,00 KDV Dahil
₺61,00 KDV Dahil
₺82,00 KDV Dahil
₺20,00 KDV Dahil
₺24,00 KDV Dahil
₺17,00 KDV Dahil
₺20,00 KDV Dahil
₺17,00 KDV Dahil
₺20,00 KDV Dahil
₺26,00 KDV Dahil
₺32,00 KDV Dahil
₺48,00 KDV Dahil
₺58,00 KDV Dahil
₺27,00 KDV Dahil
₺30,00 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
₺55,00 KDV Dahil
₺25,00 KDV Dahil
₺30,00 KDV Dahil

Glütensiz

Özellikle çölyak rahatsızlığına sahip olanlar tarafından tercih edilen Glütensiz Ürünler, son dönemlerde sağlıklı beslenmeye özen gösterenler tarafından ilgi altında. Bu noktada, hem sağlığınızı korumak hem de sağlıklı bir beslenme programı oluşturmak için Gurmenin Sepeti, glütensiz ürünler sizlerin beğenisine sunuluyor.

Glütensiz Ürünler

Sindirim sisteminde bozulmalara ve rahatsızlıklara neden olan glüten, yaşam kalitenizin düşmesine neden olacaktır. Bundan dolayı, hayatınıza yepyeni bir değişiklik yaparak glütenli ürünlere veda etmek çok doğru bir adım. Zira, eğer glüten alerjisine sahip değilseniz, hayatınızdan tamamen gluütenli ürünleri çıkarmak da doğru olmayacaktır. Bu noktada, ikisi arasındaki dengeyi sağlamak çok önemli.

Kinoa, kinoa unu, chia, Keçiboynuzu Unu ve daha pek çok glütensiz ürünü sizlerle buluşturan Gurmenin Sepeti, glütenli ürünler tüketmek istemeyenler için eşsiz bir alternatif olmaktadır. Dilerseniz, sabahları yoğurt, kinoa ve çeşitli meyvelerden oluşan bir kase ile güne başlayarak gününüzü çok daha ayrıcalıklı hale getirebilir, dilerseniz de evinizde glütensiz unlar ile pek çok tarif deneyerek çok daha sağlıklı bir şekilde beslenebilirsiniz.

Tamamen organik içeriğe sahip olan glütensiz ürünler, hiçbir koruyucu katkı maddesi, kimyasal ilaç ve hormon içermeden sizleri doğal olana daha çok yaklaştırıyor. Organik gıda sertifikasına sahip olan glütensiz ürünleri, gönül rahatlığı ile dilediğiniz zaman tüketmek mümkün.

Kullanıcı dostu site tasarımı ile ihtiyacınız olan Organik Glütensiz Ürün Çeşitlerine kolay bir şekilde ulaşabilir, Organik Glütensiz Ürünleri Fiyatlarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Yemeklerinize bambaşka tatlar ve kokular katacak söz konusu gıdalar Gurmeninsepeti.com adresinde.

Glütensiz Ürünlerin Yeni Adı: Gurmenin Sepeti

 

Yemek soslarından bakliyat çeşitlerine, kuru yemişlerden kahvaltılık ürünlere kadar birçok doğal ürün Gurmenin Sepeti’nde sizleri bekliyor. Sitemiz, yeşillik, sebze ve meyve gibi bozulabilirliği yüksek ürünleri bile stokta tutmadan hızlı teslimat politikası doğrultusunda çalışmaktadır. Ürün çeşitliliği, tazelik, nitelik, lider markalar ve orijinal tatlar konusunda nokta atışı çözümler sunan online manavımızla sofralarınız artık güvence altında. Alışverişe saatler harcamak istemeyen kullanıcılara hitap eden GurmeninSepeti.com 7 gün 24 saat faal şekilde online alışverişi mümkün kılıyor. Erişilebilir fiyatlar, güvenli ödeme protokolü, kullanıcı dostu site tasarımı ve güler yüzlü alışveriş fırsatı da size sunulan ekstra avantajlar arasında.