Kivi (500Gr)
Kivi (500Gr)

Kivi (500Gr) (MS-014)

Fiyat : ₺13,95(KDV Dahil)

Yeşil Güzeli Kivi

Kendine özgü yumuşak dokusu, harika kokusu ve hoş tadı ile kivi, muhteşem bir yeme zevkine sahiptir. Tropik bir meyve olsa da ülkemizde de sıklıkla yenen lezzetlerden biridir. Birçok farklı tarifte kullanılabilen meyve, tatlı ve yumuşaktır.

Kivi Faydaları ve Kullanımı

Oldukça yüksek bir yeme zevkine sahip kivi faydaları:

  • E vitamini içeriği ile cilde ve saçlara iyi gelir. Saç dökülmesinin önüne geçen meyve, cilt kırışıklıklarını önlemeye yardımcıdır.
  • C vitamini içeriği ile bağışıklığı güçlendirmede ve hastalıklara karşı mücadele etmede etkilidir.
  • Lifli bir gıda olması bakımından sindirim ve boşaltım sistemini düzenlemeye yardımcıdır. Gün içinde bir tane kivi yendiğinde kan şekerinin dengelenmesi sağlanabilir.

Kullanımı

Kivi, genellikle kabuğu soyularak dilim dilim kesilerek yenilir. Ancak özelikle meyve pasta yapımında kullanıldığı bilinir. Ayrıca magnolya gibi sütlü tatlılarda krema ile mükemmel bir uyum sağlayan özelliğe sahiptir.

Sağlıklı Beslenme Önerileri

Sağlıklı beslenme önerileri arasında özel bir yere sahip olan kivi, robottan geçirilerek püre haline getirilerek biraz su ya da başka bir meyve suyu ile karıştırılarak tüketilebilir. Gün içinde bir tane kepekli galeta ile tüketildiğinde tok kalmayı sağlar.

Taze Kivi Siparişi

Sevdiğiniz meyve lezzetini orijinal tadını koruyarak satın almak harika değil mi? Ama her zaman taze meyve bulamıyor olabilirsiniz. Belki de biraz şekilleri bozulmuş ve tatları çok güzel olmayabilir. Ancak pazarda bile bulamadığınız bazı taze meyveleri Gurmenin Sepeti, ayağınıza kadar getirir.

Online Sipariş ve Güvenilir Teslimat

Hızlı online sipariş ve güvenilir teslimat politikası sayesinde Gurmenin sepeti, size özel korumalı yaşatan poşet teknolojisi ile taze ve doğal meyve siparişi hizmeti verir. Şimdi sipariş vererek bu lezzetin tadını doyasıya çıkarın.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!