₺40,00 KDV Dahil
₺46,75 KDV Dahil
₺15,00 KDV Dahil
₺17,50 KDV Dahil
₺24,00 KDV Dahil
₺30,00 KDV Dahil
₺19,95 KDV Dahil
₺28,00 KDV Dahil
₺17,50 KDV Dahil
₺20,00 KDV Dahil
₺22,00 KDV Dahil
₺26,00 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
₺52,00 KDV Dahil
₺17,45 KDV Dahil
₺20,00 KDV Dahil
₺27,00 KDV Dahil
₺32,00 KDV Dahil
₺30,50 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
₺5,00 KDV Dahil
₺7,50 KDV Dahil
₺31,00 KDV Dahil
₺38,00 KDV Dahil

Organik Atıştırmalıklar

Gün içerisinde sizlere enerji verecek, gününüzü çok daha kaliteli ve keyifli hale getirecek Organik Atıştırmalıklar, sağlıklı bir şekilde beslenmeye önem verenlere sesleniyor. Gurmenin Sepeti ayrıcalığı ile sizlerle buluşturulan pek çok atıştırmalık sitemizde yerini alıyor.

Organik Atıştırmalık Çeşitleri

Dizi ya da film deneyimlerinize ve arkadaşlarınızla yapacağınız koyu sohbetlere eşlik edecek atıştırmalıklar, yoğun tempoda çalıştığınız günlerde ya da yaşam enerjinizin tükendiğini hissettiğinizde sizinle olacaktır. Bu noktada, tamamen organik olan atıştırmalık çeşitleri enerji deponuzu tazelemekle kalmayıp, açlık hissinizi yatıştıracaktır.

Organik Gıda Sertifikasına sahip olan atıştırmalıklar pek çok çeşit ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Kuru incir, kuru kayısı, kuru erik, kuru dut gibi Kuru Meyvelerin yanı sıra, kavrulmuş badem, yer fıstığı, antep fıstığı, ceviz, kaju, kabak çekirdeği gibi Kuru Yemişler organik atıştırmalıklar arasında en dikkat çekenlerden. Kuru yiyeceklerle birlikte, organik elma suyu konsantresi atıştırmalıklar arasında eşsiz bir yere sahip.

Nefis tatları ve pek çok çeşidi ile damaklarınızı şenlendirecek bu tatlara, Gurmeninsepeti.com adresinden kolaylıkla ulaşabilir, Organik Atıştırmalık Çeşitlerini ve organik Atıştırmalık Fiyatlarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Organik Atıştırmalıkları Nasıl Tüketmelisiniz?

Birçok çeşidi ve mükemmel lezzetleri ile gün içerisinde sık sık tüketmek isteyeceğiniz organik atıştırmalık, doğal yapısı ve zengin besin içeriği ile vazgeçilmeziniz olacaktır. Bu noktada, eğer “Organik Atıştırmalıkları Nasıl Tüketmeliyiz?” diye düşünüyorsanız, Gurmenin Sepeti’nin sizler için birkaç ufak önerisi bulunuyor.

Organik atıştırmalıklar ile dengeli bir şekilde beslenmek önemli. Dilerseniz, sabah kahvaltılarınıza birkaç kuru meyve ekleyebilir, kahvaltı sofranızı kuru yemişler ile destekleyebilirsiniz. Dilerseniz de, gün içerisinde ara öğünlerinizi kuru yemiş ve kuru meyveler ile çok daha besleyici ve keyifli hale getirebilirsiniz.

Organik Atıştırmalıkların Yeni Adı: Gurmenin Sepeti

 

Yemek soslarından bakliyat çeşitlerine, kuru yemişlerden kahvaltılık ürünlere kadar birçok doğal ürün Gurmenin Sepeti’nde sizleri bekliyor.  Sitemiz, yeşillik, sebze ve meyve gibi bozulabilirliği yüksek ürünleri bile stokta tutmadan hızlı teslimat politikası doğrultusunda çalışmaktadır. Ürün çeşitliliği, tazelik, nitelik, lider markalar ve orijinal tatlar konusunda nokta atışı çözümler sunan online manavımızla sofralarınız artık güvence altında. Alışverişe saatler harcamak istemeyen kullanıcılara hitap eden Gurmeninsepeti.com 7 gün 24 saat faal şekilde online alışverişi mümkün kılıyor. Erişilebilir fiyatlar, güvenli ödeme protokolü, kullanıcı dostu site tasarımı ve güler yüzlü alışveriş fırsatı da size sunulan ekstra avantajlar arasında.