₺22,00 KDV Dahil
₺25,00 KDV Dahil
₺17,00 KDV Dahil
₺21,00 KDV Dahil
₺62,00 KDV Dahil
₺68,00 KDV Dahil
₺22,00 KDV Dahil
₺25,00 KDV Dahil
₺17,00 KDV Dahil
₺20,00 KDV Dahil
₺17,00 KDV Dahil
₺19,50 KDV Dahil
₺34,00 KDV Dahil
₺38,00 KDV Dahil
₺17,00 KDV Dahil
₺17,50 KDV Dahil
₺23,00 KDV Dahil
₺27,00 KDV Dahil

Organik Sirke ve Ekşiler

İster klasik bir salata yapın, ister ara öğünlerinize değer katacak doyurucu bir salata... Söz konusu salatalarınızı lezzetli hale getirmenin sırrını veriyoruz. Organik Sirke ve Ekşiler.

Salatalarınıza tat katan temel malzemeler arasında yerini alan sirkeleri ve ekşileri, çeşitli şekiller ile sos haline getirerek salatalarınızı tatlandırabilir, damak zevkinize çok daha uygun hale getirebilirsiniz. Sadece salata tariflerinizde değil pek çok yemekte de tercih edebileceğiniz söz konusu sirke ve ekşiler Gurmenin Sepeti’nde organik gıda sertifikasına sahip olarak sizlerin beğenisine sunuluyor.

Organik Sirke ve Ekşi Çeşitleri

Geniş ürün yelpazesi ile sizleri en doğal ve en lezzetli Organik Sirke ve Ekşi Çeşitleri ile buluşturan Gurmenin Sepeti, elma sirkesi, üzüm sirkesi, nar ekşisi, alış sirkesi ve Balzamik Sirke gibi çeşitlerden oluşturmaktadır. Yoğun aromaları ve nefis tatları ile pek çok salata ve yemeğinizde tercih edeceğiniz söz konusu gıdalar, organik meyveler kullanılarak doğal fermente yöntemi ile üretilmiştir. İçeriğinde hiçbir koruyucu madde, renklendirici ve kimyasal ilaç bulundurmayan bu ürünleri gönül rahatlığı ile kullanmak mümkün.

Kullanıcı dostu site tasarımı ile ihtiyacınız olan organik sirke ve ekşi çeşitlerine kolay bir şekilde ulaşabilir, Organik Müsli ve Ezme Fiyatlarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Yemeklerinize bambaşka tatlar ve kokular katacak söz konusu gıdalar Gurmeninsepeti.com adresinde.

Organik Sirke ve Ekşilerin Yeni Adı: Gurmenin Sepeti

 

Yemek soslarından bakliyat çeşitlerine, kuru yemişlerden kahvaltılık ürünlere kadar birçok doğal ürün Gurmenin Sepeti’nde sizleri bekliyor. Sitemiz, yeşillik, sebze ve meyve gibi bozulabilirliği yüksek ürünleri bile stokta tutmadan hızlı teslimat politikası doğrultusunda çalışmaktadır. Ürün çeşitliliği, tazelik, nitelik, lider markalar ve orijinal tatlar konusunda nokta atışı çözümler sunan online manavımızla sofralarınız artık güvence altında. Alışverişe saatler harcamak istemeyen kullanıcılara hitap eden GurmeninSepeti.com 7 gün 24 saat faal şekilde online alışverişi mümkün kılıyor. Erişilebilir fiyatlar, güvenli ödeme protokolü, kullanıcı dostu site tasarımı ve güler yüzlü alışveriş fırsatı da size sunulan ekstra avantajlar arasında.