₺15,00 KDV Dahil
₺17,90 KDV Dahil
₺29,00 KDV Dahil
₺37,00 KDV Dahil
₺15,00 KDV Dahil
₺17,75 KDV Dahil
₺18,00 KDV Dahil
₺28,50 KDV Dahil

Siyez Ürünleri

Son dönemlerde oldukça popüler olan buğday türlerinden siyez, besin değeri bakımından klasik ekmeklik buğdaya göre çok daha zengin bir içeriğe sahiptir. Bu yönüyle sıklıkla tercih edilen siyez, unu ve çeşitleri ürünleri ile lezzetli ve sağlıklı yiyecekler hazırlamınıza destek oluyor. Geniş ürün yelpazesi ile sizlere doğal gıdalar ile buluşturmaya devam eden Gurmenin Sepeti, organik gıda sertifikasına sahip Siyez Ürünlerini beğeninize sunuyor.

Siyez Ürün Çeşitleri

Siyez unu ile yapacağınız yemeklerde, her lokma sizleri kocaman bir buğday tarlasına götürecek, mis gibi kokan buğdaylar arasında huzurlu bir nefes almanızı sağlayacaktır. Doğallığa ve tazeliğe gönül verenlerin ilk tercihi olan siyez ununu, pek çok yemekte kullanmak mümkün. Kek ve hamur işlerinizin vazgeçilmezi olmaya bir hayli kararlı olan siyez ununun yanı sıra, tam siyez tel şehriye sitemizde sizlerle buluşturuluyor. Pilavlarınıza tat katacak olan siyez şehriyeyi, çorba haline getirerek eşsiz bir çorba deneyimi yaşayabilirsiniz.

Siyez Ununun Faydaları

Taş değirmenlerde öğütülen ve içerisinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan siyez ürünleri, sizleri o çok özlediğiniz lezzetlere kavuşturuyor. Normal buğdaydan çok daha sağlıklı bir yapıya sahip olan Siyez Unu, yüksek protein oranı ile metabolizmanızı güçlendirmenin yanı sıra, pek çok soruna etkili çözümler sunmaktadır. Anne sütünü arttıma, kolestorolü düşürme, sindirim sistemini düzenleme Siyez Ununun Faydaları arasında yerini alıyor.

Kullanıcı dostu site tasarımı ile ihtiyacınız olan Organik Siyez Ürün Çeşitlerine kolay bir şekilde ulaşabilir, Organik Siyez Ürünleri Fiyatlarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Yemeklerinize bambaşka tatlar ve kokular katacak söz konusu gıdalar Gurmeninsepeti.com adresinde.

Siyez Ununun Yeni Adı: Gurmenin Sepeti

 

Yemek soslarından bakliyat çeşitlerine, kuru yemişlerden kahvaltılık ürünlere kadar birçok doğal ürün Gurmenin Sepeti’nde sizleri bekliyor. Sitemiz, yeşillik, sebze ve meyve gibi bozulabilirliği yüksek ürünleri bile stokta tutmadan hızlı teslimat politikası doğrultusunda çalışmaktadır. Ürün çeşitliliği, tazelik, nitelik, lider markalar ve orijinal tatlar konusunda nokta atışı çözümler sunan online manavımızla sofralarınız artık güvence altında. Alışverişe saatler harcamak istemeyen kullanıcılara hitap eden GurmeninSepeti.com 7 gün 24 saat faal şekilde online alışverişi mümkün kılıyor. Erişilebilir fiyatlar, güvenli ödeme protokolü, kullanıcı dostu site tasarımı ve güler yüzlü alışveriş fırsatı da size sunulan ekstra avantajlar arasında.