Barbunya (1 Paket KG)
Barbunya (1 Paket KG)

Barbunya (1 Paket KG) (SB-051)

Fiyat : ₺15,95(KDV Dahil)

Barbunya Renkli Lezzet

Sizi katkısız taze sebze lezzetiyle buluşturan Gurmenin Sepeti’nden leziz taze barbunya ile tanışın. Şimdi istediğiniz miktarda barbunya siparişi vererek bol proteinli güzel bir bakliyat yemeği yapabilirsiniz.

Barbunya Faydaları ve Kullanımı

Bol proteinli barbunya faydaları arasında:

  • Yağ yakımına yardım etmesi
  • Günlük protein ihtiyacının %50’sini karşılayabilecek potansiyelde olması
  • Yüksek protein içeriği sayesinde et yemeyen kişilerde bile kansızlığı önlemeye yardımcı olması
  • Lifli yapısı nedeniyle bağırsak faaliyetlerini düzenlemesi
  • Tok kalmaya yardımcı olması
  • Kanser hücrelerinin oluşumunu engellemesi sayılabilir.

Kullanımı

Barbunya haşlanarak diyet salatalarda kullanılmaya uygundur. Zeytinyağlı barbunya yemeği de yaz mevsiminde hafif öğünler hazırlamak isteyenler için harika bir seçenektir. Barbunyayı isterseniz sıcak isterseniz soğuk servis ederek gönlünüze göre sağlıklı ve lezzetli bir öğün hazırlayabilirsiniz. Üzerine bir tutam dereotu ile servis ettiğinizde tercihe bağlı olarak yeme zevkiniz çok daha fazla artabilir. Şimdi barbunya siparişi vererek katkısız, sağlıklı, taze sebze tüketebilirsiniz.

Taze Barbunya Siparişi

Tazeliği ile mest eden sebzenin doğal kokusu ve lezzeti bir araya geldiğinde bu organik tattan vazgeçmeniz mümkün değildir. Piyasada birçok kalitesiz sebze ve meyve satılmasının aksine Gurmenin Sepeti size “taze barbunya satın al!” seçeneği sunarak gerçek barbunya lezzetiyle tanışmanızda yardım eder. Sevdiklerinizle beraber lezzetli ve mutlu sofralar paylaşmak, önce sağlıklı gıdalar tüketmekten geçer. Şimdi taze barbunya siparişi verin, lezzet farkıyla tanışın.

Hızlı Sipariş Güvenilir Teslimat

Morlu beyazlı bu harika lezzeti için şimdi sipariş vererek hiç yorulmadan katkısız barbunya yemenin ayrıcalığına ulaşabilirsiniz. Üstelik özel korumalı paketlerde taşınarak adresinize ulaştırılan sebze ve meyve seçenekleri hiçbir hasar almadan kapınıza gelir. Yaşatan poşet teknolojisi ise sebzelerinizin tazeliğini korumaya yardımcıdır.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!