Ekoloji Market Beyaz Biber 35 gr.
Ekoloji Market Beyaz Biber 35 gr.
Ekoloji Market Beyaz Biber 35 gr.

Ekoloji Market Beyaz Biber 35 gr. (BH008)

Fiyat : ₺28,00(KDV Dahil)

Ekoloji Market Organik Beyaz Biber 

 

Sıcak iklimleri seven özel bir ağacın olgun meyvelerinin kurutulmasıyla elde edilen beyaz biber şimdi Gurmenin Sepeti stoklarında. Karabiber ailesinden olan beyaz biberin karabiberden tek farkı, olgun haldeki meyvelerin kurutuluyor oluşu. Karabiber baharatı ise olgunlaşmamış meyvelerin kurutulmasıyla lelde ediliyor. Meyveler olgunlaştıktan sonra kabukları soyularak kurutuluyor ve beyaz biber elde diliyor. Beyaz biber de karabiber gibi yoğun bir aromaya sahip olduğu için neredeyse tüm yemeklerde kullanılabilir özellikte. Hazmı rahatlatan ve sindirim sistemini koruyan bu özel baharat, sindirimi hızlandırdığı için diyetlerde de sıkça yer alabilir. Vücudun A vitaminin ihtiyacının çoğunu karşılayan beyaz biber, üst solunum yolları ve boğaz hastalıklarında da kullanılan doğal bir ilaçtır. En doğala rahatça ulaşabilin diye katkısız olan Ekoloji Market Organik Beyaz Biber ürünümüz sizleri bekliyor.

Yemek soslarından bakliyat çeşitlerine, kuru yemişlerden kahvaltılık ürünlere kadar birçok doğal ürün Gurmenin Sepeti’nde sizleri bekliyor. Sitemiz, yeşillik, sebze ve meyve gibi bozulabilirliği yüksek ürünleri bile stokta tutmadan hızlı bir teslimat politikası doğrultusunda çalışmaktadır. Ürün çeşitliliği, tazelik, nitelik, lider markalar ve orijinal tatlar konusunda nokta atışı çözümler sunan online manavımızla sofralarınız artık güvence altında. Alışverişe saatler harcamak istemeyen kullanıcılara hitap eden GurmeninSepeti.com 7 gün 24 saat faal şekilde online alışverişi mümkün kılıyor. Erişilebilir fiyatlar, güvenli ödeme protokolü, kullanıcı dostu site tasarımı ve güler yüzlü alışveriş fırsatı da size sunulan ekstra avantajlar arasında. 

 

Ürün Özellikleri

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONRTOL organik ürün sertifikasına sahiptir. 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür.