Çam Balı (Propolis)
Çam Balı (Propolis)

Bio Yaşam Çam Balı (Propolis) (KB017)

Marka : Bio Yaşam
Fiyat : ₺37,50(KDV Dahil)

Organik Çam Balı Polen Propolis Siparişi

Salgın hastalıklar, grip, soğuk algınlığı gibi çeşitli hastalıklara karşı propolis son derece faydalı bir gıda ürünüdür. Organik çam balı polen propolis siparişi ile ise bağışıklığı güçlendirmeye üçlü bir etkiyle başlayabilirsiniz. Böylece doğal balın kendine özgü faydalarından yararlanmanın yanı sıra polen ve propolisin de yapıcı etkileri ile çok daha zinde hissetmek mümkündür.

Organik Çam Balı Polen Propolis Faydaları

Okul çağındaki çocukların ya da bağışıklığı düşük kişilerin tüketmesi halinde organik çam balı polen propolis karışımı, bağışıklığı güçlendirmeye yardımcıdır. Doğru işlenerek bir araya getirildiğinde polen güçlü bir antioksidandır. Propolis ise vücutta oluşabilecek her türlü mikrop, virüs ve bakteri ile savaşmaya yardımcıdır.

Organik Çam Balı Polen Propolis Satın Al

Günümüzde doğal bal bulmanın zorluğu, bu konuda organik çam balı arayışını da arttırmıştır. Organik çam balı polen propolis satın al seçeneği ile Gurmenin Sepeti ise size sağlıklı bal yemenin avantajlarını sunar. Üstelik polen ve propolis takviyesi ile birlikte alacağınız organik bal kalp dostu olmasıyla da sıkça tercih edilir.

Gurmenin Sepeti Sizin İçin Öneriyor

Yetişkinler için günde iki tatlı kaşığı organik çam balı polen ve propolis tüketimi uygun görülür. Kahvaltıda yenilen bu bal, katkısız olması ve doğal kokusuyla en sevilen bal seçeneklerinden biridir. Harika kokusu da doğal bal kalitesini destekler niteliktedir.

Hızlı Organik Çam Balı Polen Propolis Siparişi

Polen propolis takviyesi ile tadına doyamayacağınız organik bal siparişi vererek hızlı ve güvenilir teslimatın tadını çıkarın. Çam balı polen propolis siparişi verin, kimyasal madde içermeyen doğal bal yiyin. Sevdiklerinize ve ailenize güvenilir lezzetler yedirmek için siz de Gurme Sepeti organik ürünler kategorisine göz atabilirsiniz. Hemen sipariş oluşturarak adrese teslim edilen organik ürünlerinizi sağlıkla yiyebilirsiniz.