Ekoloji Market Deniz Tuzu (Kalın) (250 gr.)
Ekoloji Market Deniz Tuzu (Kalın) (250 gr.)

Ekoloji Market Deniz Tuzu (Kalın) (250 gr.) (BH023)

Fiyat : ₺7,00(KDV Dahil)

Ekoloji Market Organik Deniz Tuzu(Kalın), 250 gr 

 

Ürün Açıklaması:

Rafine işleminden geçmeyen ve dolayısıyla tüm mineral zenginliği korunmuş olan Ekoloji Market Organik Deniz Tuzu şimdi Gurmenin Sepeti'nde satışta. Diğer sofra tuzlarına oranla faydalı içeriğini kaybetmemiş olan bu özel tuz, işlenmiş tuzlara kıyasla daha az sodyum içerdiği için daha sağlıklıdır. Deniz tuzunu tüketerek vücut sağlığınıza katkıda bulunabilirsiniz. yaşlanma etkilerini yavaşlatma ve afrodizyak özellikleriyle sofranızdan eksik etmek istemeyeceğiniz bu ürün ayrıca kemikleri güçlendirme, kan basıncını düşürme gibi etkilere sahiptir. Dilerseniz arındırıcı ve dinginleştirici özelliğiyle vücut temizliğinde de kkullanabileceğiniz bu ürüne online alışveriş imkanıyla sahip olabilirsiniz. 

Yemek soslarından bakliyat çeşitlerine, kuru yemişlerden kahvaltılık ürünlere kadar birçok doğal ürün Gurmenin Sepeti’nde sizleri bekliyor. Sitemiz, yeşillik, sebze ve meyve gibi bozulabilirliği yüksek ürünleri bile stokta tutmadan hızlı bir teslimat politikası doğrultusunda çalışmaktadır. Ürün çeşitliliği, tazelik, nitelik, lider markalar ve orijinal tatlar konusunda nokta atışı çözümler sunan online manavımızla sofralarınız artık güvence altında. Alışverişe saatler harcamak istemeyen kullanıcılara hitap eden GurmeninSepeti.com 7 gün 24 saat faal şekilde online alışverişi mümkün kılıyor. Erişilebilir fiyatlar, güvenli ödeme protokolü, kullanıcı dostu site tasarımı ve güler yüzlü alışveriş fırsatı da size sunulan ekstra avantajlar arasında.
 

 

Ürün Özellikleri:

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, ECOCERT organik ürün sertifikasına sahiptir. 
Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.
 
Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.
 
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 
Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

Dünyaca ünlü şefler yemeklerine sadece deniz tuzu koyar. Neden mi?

Yemeklerini çok daha lezzetli yaptığı için...

Deniz tuzu, aslında hiç de yabancı olduğumuz bir malzeme değil. Turşu kurarken kullanılan iri tuzları görmüşsünüzdür. Salamura asma yaprağında, tuzlu balıkta hep deniz tuzu kullanılır.

Peki, deniz tuzunun, sofra tuzu denilen rafine tuzdan farkı nedir, sonuçta ikisi de tuz değil mi? , diyeceksiniz. Aradaki fark o kadar büyük ki... Deniz tuzu hiçbir şekilde işlenmemiş, rafine edilmemiş, doğal mineral zenginliğini koruyan tuzdur. Sofra tuzu ise rafine edilmiştir, yani bütün mineral zenginliğini kaybetmiş tuzdur.

İkisinin ortak noktası, tatlarının tuzlu oluşudur. Fakat lezzetleri gene de farklıdır. Sofra tuzu, tuzluktan kolay aksın, topaklanmasın diye katkı maddeleriyle süslenmiştir ve bunların tadını- kokusunu hissedersiniz. Deniz tuzu ise mineral açısından çok çok zengindir, lezzeti de çok daha güzeldir.