Enginar (4 Adet)
Enginar (4 Adet)

Enginar (4 Adet) (SB-044)

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺39,95(KDV Dahil)
İndirimli : ₺29,95(KDV Dahil)

Enginar Karaciğerin Sadık Dostu

Yemesi şiddetle tavsiye edilen ve pek çok kişi tarafından kıymeti bilinmeyen enginar, en katkısız haliyle evlerinize geliyor. Gurmenin sepeti üzerinde verdiğiniz enginar siparişi ile en lezzetli ve sağlık deposu öğünler hazırlamanız oldukça kolay… Ağzınıza layık diyet yemekler yapıp yiyerek hormonsuz sebze tadına doyacaksınız.

Enginar Faydaları

Diğer adı karaciğer temizleyicisi olan enginar faydaları şu şekilde listelenebilir:

  • Vücuttaki zararlı maddelerin atılmasını sağlar.
  • Demir eksikliği olan kişiler için demir takviyesi sağlayarak kansızlığa iyi gelir.
  • A ve C vitamini açısından da zengin bir besin olduğu bilinir.  

Kullanımı

Enginar genel olarak sebze yemeği olarak tüketilen genellikle zeytinyağlı olarak pişirilen bir yemekliktir. Enginar siparişi vererek hazırlayabileceğiniz yemek alternatifleri arasında genellikle enginar yatağında hazırlanan bezelye ve çeşitli sebzeler yer alır.

Taze Enginar Siparişi

Kanı ve böbrekleri temizleyerek adeta sizi baştan aşağı tazeleyen enginar,  Gurmenin Sepeti sebze kategorisinde yer alan en sağlıklı seçeneklerden biridir. Sağlıklı beslenerek kendinizi çok daha hafif hissedersiniz. Şimdi taze enginar siparişi vererek siz de dengeli bir beslenme düzeni edinebilirsiniz.

Uygun Fiyata Enginar Satın Al

Siz de bütçenize uygun fiyatlarla sebze yemenin hem de doğal lezzete kavuşmanın keyfini rahatlıkla yaşayabilirsiniz. “Uygun fiyata enginar satın al!” seçeneği ile hem ailenizi hem dostlarınızı sağlıklı beslenmenin diğer adıyla tanıştırabilirsiniz. Enginar siparişi vererek haftada birkaç gün tüketeceğiniz sağlık deposu sebze, kendinizi hem ruhsal hem fiziksel olarak daha rahat hissetmenize yardım eder.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Gurmenin Sepeti, vaktinizin ne kadar değerli olduğunu bildiği için size kolay enginar siparişi verebilme olanağı sunar. Hızlı sipariş oluşturabileceğiniz gibi aynı zamanda güvenli bir teslimat ile sebzelerinizi ilk günkü tazeliği ile teslim almanızı sağlar. Bu amaçla yaşatan poşet teknolojisini kullanır.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!