Frenk Soğanı (1 Paket)
Frenk Soğanı (1 Paket)

Frenk Soğanı (1 Paket) (YS-027)

Fiyat : ₺6,95(KDV Dahil)

Frenk Soğanı (1 Paket)

 

Frenk Soğanı Siparişi

Normal taze soğandan biraz daha ince ve uzun yapıda olan Frenk soğanı siparişi için şimdi Gurmenin Sepeti yeşillik kategorisine göz atabilirsiniz. Her biri lezzetiyle çığır açan en gerçek tatlarıyla harikalar yaratan yeşillikler için şimdi sipariş oluşturun, organik lezzetlerin tadını çıkarın.

Frenk Soğanı Kullanımı

Frenk soğanı kullanımı, normal yeşil soğan kullanılabilecek olan her türlü yemek ve salata çeşidinde kullanılabilir. Kullanım alanı geniş olan Frenk soğanı özellikle kısır, mevsim salataları gibi çiğ kullanılabilecek tariflerde çok tercih edilir.

Frenk Soğanı Faydaları

Frenk soğanı faydaları arasında sayılabilecek detoks etkisi en çok beğenilen özelliklerdendir. Güçlü bir antioksidandır. Kemik yapısının korunmasına yardımcıdır. Sindirimi kolaylaştırarak mideyi yatıştırır. Günde bir öğünde mevsim salatalarında bir iki adet tüketilmesi önerilir.

Taze Frenk Soğanı Siparişi

Taze Frenk soğanı siparişi ile siz de evlerinizde sağlıklı lezzetler oluşturmanın en harika yolunu bulabilirsiniz. Doğal ve taze soğan; yediğiniz her yemeği, salatayı inanılmaz derecede lezzetlendirir. Oysaki hormonlu ve katkılı yeşillik yediğinizde bu muhteşem tadı almanız mümkün değildir. İşte bir yeşilliğin tazeliğinin ve doğallığının en büyük kanıtı lezzetinden gelir.

Uygun Fiyata Frenk Soğanı Siparişi

Uygun fiyata Frenk soğanı siparişi vererek hem bütçenizi yormadan hem de sağlığınızı koruyarak dengeli beslenebilirsiniz. Organik ve doğal lezzet adı altında birçok para ödemek zorunda kaldığınız organik dükkanları ve manavları geride bırakın. Şimdi hem sağlığınıza hem de geleceğinize güzel bir yatırım için doğal yeşillik siparişi verin.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Hızlı sipariş seçeneği kadar siparişinizin evinize doğallığını ve tazeliğini koruyarak gelmesi de son derece önemlidir. Bu nedenle Gurmenin Sepeti sizin için yaşatan poşet teknolojisi ile yeşilliklerinizi muhafaza eder, tazeliğin korur. Şimdi Frenk soğanı siparişi verin, kaliteli yeşillik lezzetiyle tanışın, bir daha vazgeçemeyeceksiniz.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın! 

Etiketler
frenk, frenk soğanı,