Frenk Üzümü (125 Gr 1 Paket)
Frenk Üzümü (125 Gr 1 Paket)

Frenk Üzümü (125 Gr 1 Paket) (MS-030)

Fiyat : ₺59,95(KDV Dahil)

FRENK ÜZÜMÜ

Kırmızı Güzeli Frenk Üzümü

Kırmızı rengi ile göz alıcı kokusu ile cezbedici tadı ile ise mest edici olan Frenk üzümü taze üzüm seçenekleri arasında sevilerek tüketilen orijinal bir lezzettir. Karadeniz’de ve Muş’ta yetişebilen bu kırmızı üzüm çekirdeklidir.

Frenk Üzümü Faydaları ve Kullanımı

  • Lif oranı yüksek bir gıda maddesi olması bakımından kırmızı üzüm, kan şekerini dengelemeye yardımcı mayhoş bir meyvedir.
  • Gün içinde bir avuç kadar tüketildiğinde idrar yolu enfeksiyonlarını geçirmede, idrar söktürmede ve toksinleri dışarı attırmada etkilidir.

Kullanımı

  • Kendisi küçük ama kullanım alanı büyük bir meyve olan bu kırmızı üzümden likör, meyve suyu, gazoz gibi içecekler yapılabilir.
  • Marmelat ve reçel yapımında kullanılan frenk üzümü, hoş kokusu ile doğal ev reçeli ve marmelatı yeme zevkinizi doruğa çıkarır.
  • Jöle, tatlı sosları ve salata sosları için kullanılabilir.

Sağlıklı Beslenme Önerileri

Frenk üzümlü kurabiye seçenekleri kuruyemişler ve yulaf ile birlikte muazzam lezzette tarifler yaratmaya yardımcıdır. Yazın smootie seçenekleri için kullanılabilen Frenk üzümü, bu haliyle ferahlık verirken vücuttaki şişlikleri atmaya yardım eder, dinç hissederek enerjik olmanıza yardımcıdır.

Taze Frenk Üzümü Siparişi

Meyve ne kadar taze ise tadı da o derecede lezzetli olur. Frenk üzümü, yetiştiği yöreden taze haliyle temin edilir ve sofranıza en doğal haliyle teslim getirilir. Taze meyve siparişi için Gurmenin Sepeti üzerinden istediğiniz miktarda sipariş oluşturabilirsiniz.

Online Sipariş ve Güvenilir Teslimat

Gurmenin Sepeti sizin için en taze ve doğal meyve seçimini yaparak adresinize tazeliğini korumuş vaziyette teslim eder. Bunun için özel yaşatan poşetleri kullanarak hava almasını engelleyerek taze meyve tadını ve kokusunu muhafaza eder.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!