Ekoloji Market Isırgan Tohumu (50 gr.)
Ekoloji Market Isırgan Tohumu (50 gr.)

Ekoloji Market Isırgan Tohumu (50 gr.) (BH014)

Fiyat : ₺15,00(KDV Dahil)

Ekoloji Market Organik Isırgan Tohumu, 50 gr 
 

Yüzlerce yıllık geçmişe sahip ısırgan otu, ilaç yapımında kullanılan ve alternatif tıpta çokça tercih edilen şifalı bir bitkidir. Önceleri yemekler için takviye bir gıda olarak kullanılan bu özel bitki son zamanlarda şifalı özellikleriyle daha popüler hale gelmiştir. Özellikle Isırgan Otu Tohumu, sağlıklı yaşayan kişilerin diyetlerinde sıkça yer almaya başlamıştır. Cilt hastalıklarına iyi gelen, bağışıklık sistemini destekleyen ve kalp sağlığını koruyan ısırgan otu tohumunu müsli, granola ve kahvaltılık gevreklerinizde kullanabilir, yoğurtla ya da balla karıştırarak güvenle tüketebilirsiniz. 


Yemek soslarından bakliyat çeşitlerine, kuru yemişlerden kahvaltılık ürünlere kadar birçok doğal ürün Gurmenin Sepeti’nde sizleri bekliyor. Sitemiz, yeşillik, sebze ve meyve gibi bozulabilirliği yüksek ürünleri bile stokta tutmadan hızlı bir teslimat politikası doğrultusunda çalışmaktadır. Ürün çeşitliliği, tazelik, nitelik, lider markalar ve orijinal tatlar konusunda nokta atışı çözümler sunan online manavımızla sofralarınız artık güvence altında. Alışverişe saatler harcamak istemeyen kullanıcılara hitap eden GurmeninSepeti.com 7 gün 24 saat faal şekilde online alışverişi mümkün kılıyor. Erişilebilir fiyatlar, güvenli ödeme protokolü, kullanıcı dostu site tasarımı ve güler yüzlü alışveriş fırsatı da size sunulan ekstra avantajlar arasında.

 

Ürün Özellikleri

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL organik ürün sertifikasına sahiptir. 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür.