Ekoloji Market Keten Tohumu (50 gr.)
Ekoloji Market Keten Tohumu (50 gr.)

Ekoloji Market Keten Tohumu (50 gr.) (BH013)

Fiyat : ₺10,00(KDV Dahil)

Ekoloji Market Organik Keten Tohumu, 50 gr 


İyi bir antioksidan olan ve içerdiği omega yağ asitleri sayesinde kalp sağlığını koruyan keten tohumu şimdi en katkısız haliyle Gurmenin Sepeti'nde satışta. Son dönemde hazmı rahatlatması ve mide problemlerine iyi gelmesi sebebiyle de birçok kişinin diyetinde yer almaya başlayan bu özel tohum, yiyeceklerin tadını bozmadığı için iyi bir takviye gıda görevi görmekte. Sağlıklı ve doğal bir gıda alternatifi olan Ekoloji Market Organik Keten Tohumunu hemen sipariş verebilirsiniz.

Yemek soslarından bakliyat çeşitlerine, kuru yemişlerden kahvaltılık ürünlere kadar birçok doğal ürün Gurmenin Sepeti’nde sizleri bekliyor. Sitemiz, yeşillik, sebze ve meyve gibi bozulabilirliği yüksek ürünleri bile stokta tutmadan hızlı bir teslimat politikası doğrultusunda çalışmaktadır. Ürün çeşitliliği, tazelik, nitelik, lider markalar ve orijinal tatlar konusunda nokta atışı çözümler sunan online manavımızla sofralarınız artık güvence altında. Alışverişe saatler harcamak istemeyen kullanıcılara hitap eden GurmeninSepeti.com 7 gün 24 saat faal şekilde online alışverişi mümkün kılıyor. Erişilebilir fiyatlar, güvenli ödeme protokolü, kullanıcı dostu site tasarımı ve güler yüzlü alışveriş fırsatı da size sunulan ekstra avantajlar arasında. 

 

Ürün Özellikleri

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL organik ürün sertifikasına sahiptir. 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür.