Ekoloji Market Kuru Kayısı (400 gr.)
Ekoloji Market Kuru Kayısı (400 gr.)

Ekoloji Market Kuru Kayısı (400 gr.) (KM010)

Fiyat : ₺57,00(KDV Dahil)

Ekoloji Market Organik Kuru Kayısı 


Ürün Hakkında:

Ara öğünlerde ve yorucu geçen egzersizler sonrasında sağlıklı atıştırmalıklarla haşır neşir olmak isteyenlere en doğal seçenekleri sunuyoruz! Sağlıklı yaşama değer veren, ancak öğün aralarında atıştırmalıklarından da ayrı kalamayanlar için en doğal çözümler Gurmenin Sepeti'nde sizleri bekliyor. Temel mineralleri içeren ve bağışıklık sistemine katkıda bulunan Ekoloji Market Organik Kuru Kayısı ürünümüz  ideal ve sağlıklı bir gıda alternatifi olarak öne çıkıyor. Organik tarım kurallarıyla üretilen ve mevsiminde hasat edilen en güzel meyvelerden oluşan bu ürün geleneksel yöntemlerle kurutularak, hiç bir katkı maddesi eklenmeden evinize geliyor. Bünyenizi hastalıklara karşı daha dirençli kılmak şimdi ellerinizde...

 

Özellikler:

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONRTOL organik ürün sertifikasına sahiptir. 
Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.
Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.
 
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 
 
Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

JUMBO BOY

Kuru kayısı hem besleyici hem de potasyum açısından çok zengin bir besin. Kayısı, sindirim sorunlarına iyi geliyor, stresi ve kansızlığı önlüyor. İçerdiği A vitamini cilt bozukluklarının tedavisinde etkili. Ayrıca kuru kayısı, büyümeye yardımcıdır. Görme fonksiyonlarını güçlendirir, şeker hastalığının gelişimini engeller, bağışıklık sistemini korur. İçerdiği potasyum sayesinde kalp kasları ve sinirlerin iyi çalışmasını sağlar. Kayısı lifli bir meyvedir kanserden korur. Her sabah aç karnına yenilen 5-6 adet kuru kayısı kabızlığı önler.