Rozmarin (1 Paket)
Rozmarin (1 Paket)

Rozmarin (25Gr Paket) (YS-017)

İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺6,95(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5,60(KDV Dahil)

Rozmarin

Rozmarin (Biberiye) Siparişi

Rozmarin, diğer adıyla biberiye, Türk mutfağında da dünya mutfağında da çeşitli tariflerde kullanılan doğal bir lezzettir.  rozmarin siparişi ile mutfaklarınızda en lezzetli salata alternatiflerini, yemek baharatlarını oluşturabilirsiniz. Bunun için Gurmenin Sepeti online manava bir göz atmanız yeterli…

Rozmarin Faydaları

Rozmarin faydaları arasında yer alan en önemli özellikler şunlardır:

  • Çay olarak tüketildiğinde hazımsızlığı gidermeye yardımcıdır.
  • Biberiye faydaları arasında ayrıca demlenmiş Rozmarin buharını solumanın baş ağrısını giderdiği yer alır.
  • Toksinlerin atılmasına yardım etmeyi sağlar.

Bu faydalardan istifade etmek, mutfağınızda çığır açmak için şimdi siz de taze rozmarin siparişi verin.

Biberiye Kullanımı

Biberiye kullanımı, genellikle çay şeklinde ya da salatalarda olmak üzere tüketilmeye uygundur. Bunun dışında ise etlerin marine edilmesi amacıyla biberiye kullanımı oldukça yaygındır. Bir şef iseniz ya da mutfağınızda orijinal lezzetler denemekten hoşlanıyorsanız bu durumda rozmarin siparişi vererek istediğiniz tarifleri deneyebilirsiniz.

Taze Rozmarin (Biberiye) Siparişi

Taze rozmarin siparişi ile evlerinizde taze yeşillik lezzetinin sağlık getiren havasını rahatlıkla yaşayabilirsiniz. Sebze çorbalarına ya da yemeklerine de konabilen biberiye, bu taze haliyle organik lezzetini koruyarak mutfaklarınızın vazgeçilmezi olmaya adaydır. Online manavınızdan alacağınız biberiye size doğallığı korunmuş olarak hormonsuz ve katkısız lezzetiyle gelir.

Uygun Fiyata Rozmarin Siparişi

Bir yeşilliğin lezzeti ve doğallığı onun tercih edilmesinde oldukça önemli faktörler arasındadır. Ancak bir başka tercih sebebi daha vardır ki o da uygun fiyata rozmarin siparişi ile aldığınız muazzam lezzetteki yeşilliktir.

Hızlı ve Güvenli Teslimat

Hızlı ve güvenli teslimat seçeneği ile Gurmenin Sepeti, sizin için adresinize teslimden çok daha özenli bir taşıma süreci sağlar. Lojistik aşamasına gelmeden önce Gurmenin Sepeti, sizin için yaşatan poşet teknolojisi ile yeşilliklerini ilk günkü tazeliğinde tutar. Siz de bu tazeliğin ve doğallığın tadını çıkarırsınız.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

 

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!