Ekoloji Market Siyez Buğday Unu (500 gr.)
Ekoloji Market Siyez Buğday Unu (500 gr.)

Ekoloji Market Siyez Buğday Unu (500 gr.) (U003)

Fiyat : ₺18,00(KDV Dahil)

 

Ekoloji Market Siyez Buğday Unu (500 gr.)

Ürün Hakkında

Genetiği ve yapısı korunmuş eski bir tahıl türü olan siyez buğdayının özellikleri saymakla bitmiyor. Glüten oranının en düşük olduğu buğday çeşitlerinden olan siyez buğdayı bütün halde taş değirmenlerde öğütülüyor, besin değerleri kaybolmadan sofralarınıza kadar geliyor. Lifler bakımından zengin olan, dolayısıyla hazmı da kolaylaştıran siyez unundan yapılan yiyecekler ise damak tadınızı tam olarak karşılıyor. Organik tarım kurallarıyla üretilen ve tamamen katkısız Ekoloji Market Organik Siyez Unu ürünümüz şimdi satışta. Sofralarınızda sağlığı ve lezzeti aynı anda yaşayın. Online sipariş imkânı da sizleri bekliyor. 

Özellikler

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Organik Ürün Sertifikasına sahiptir. Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Online mutfak alışverişinizi gurmeninsepeti.com üzerinden yaparak Sertifikalı ve kaliteli gıda ürünlerine kolaylıkla erişebilirsiniz.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Online mutfak alışverişinizi gurmeninsepeti.com üzerinden yaparak Sertifikalı ve kaliteli gıda ürünlerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Alacağınız ürünler 1 gün içerisinde (pazar günü hariç) adresinize teslim edilir. Harika tatlardaki özenle seçilmiş ve üretilmiş organik ürünlere, eve taşıma zahmetine girmeden kolayca ulaşmanız, Gurmenin Sepeti’nden alışveriş yapmanız için en önemli nedenlerdir. Ekoloji Market Organik Siyez Unu siparişi vererek harika yemeklerin tadını çıkarın. Aynı zamanda özel korumalı paketlerde korunaklı ve güler yüzlü teslimatın keyfini sürün.