Teslimat & Ödeme Ürünlerimiz, yaşatan poşet teknolojisiyle paketlenmektedir. Dünya Sağlık Örgütü'nün önerdiği poşet, ürünlerin raf ömrünü 10-12 güne kadar uzattığı bilinen yaşatan poşet ile, sipariş ettiğiniz ürünler şimdi emin ellerde. Minimum 50 TL sipariş sınırımız var; 150 TL üzerine ise ücretsiz gönderim sağlıyoruz. 150 TL altındaki siparişler için 9,90 TL gönderim ücreti alıyoruz.

Peki, Teslimatı Nasıl Yapıyoruz?
Stoktan teslim etmiyoruz. Sipariş ettiğiniz ürünler sizler için aynı gün tedarik ediliyor. Bu şekilde, verdiğiniz siparişler 24 saat içerisinde taze ve hijyenik bir şekilde kapınıza kadar geliyor. Pazar günleri teslimat yapılmadığı için cumartesi günü verilen siparişleriniz size ancak pazartesi günü ulaşabiliyor.

İstanbul'un her noktasına geliyoruz; Silivri adalar çatalca bölgesine teslimatımız bulunmamaktadır.

*Adalar, 3.Havalimanı Bölgesi (Arnavutköy), Kilyos ve çevresindeki köyler, Şile (Köyler Bölgesi), Beykoz Karadeniz yakası köyleri, Silivri, Çatalca, Büyükçekmece.

Aklınıza takılan herhangi bir soruyu bizle paylaşabilirsiniz. Sizlerin memnuniyetini her zaman ön planda tutan ekibimize 0 533 593 75 57 nolu WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sitedeki WhatsApp logosuna tıklayarak ekibimize direkt olarak bağlanabilirsiniz.

Ödeme Seçeneklerimize gelince;

*Havale ile Ödeme,

*Kapıda Nakit Ödeme,

*Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme,

*Kredi Kartı ile Ödeme,

seçeneklerinden size uygun bir yöntemi seçip ödemenizi kolaylık ile gerçekleştirebilirsiniz.