Yaban Mersini (125 Gr Paket)
Yaban Mersini (125 Gr Paket)

Yaban Mersini (125 Gr Paket) (MS-024)

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺39,95(KDV Dahil)
İndirimli : ₺29,95(KDV Dahil)

Yaban Mersini Vazgeçilmeyen Lezzet

Geç tanışsak da vazgeçmediğimiz lezzetlerden biri olan yaban mersini, mor renkli ve üzüme benzer bir meyvedir. Tatlı olması yanında diyet listelerinin de bir numarasıdır. Sabah kahvaltılarında bile önerilen meyve, kilo vermek isteyenlere önerilir. Meyve fundagiller ailesindendir, diğer adı ise ayıüzümü olarak bilinir.

Ayıüzümü Faydaları ve Kullanımı

Yaban mersini faydaları arasında yer alanlar:

Böbrek yetmezliği gibi ciddi hastalıkların önlenmesinde böbreğin korunmasında yardımcıdır.

Günde bir avuç kadar yendiğinde görme kayıplarını önlemeyi sağlar.

Taze ayıüzümü idrar yollarını temizlemeye yardımcıdır.

Kullanımı

Şahane lezzetiyle yiyenleri mest eden yaban mersini yaş ya da kuru halde tüketilebilir. Ancak yaş haliyle faydaları çok daha fazladır. Bunun dışında meyvenin sabah kahvaltısında ya da ara öğün niyetine yendiği bilinir. Pasta süslemelerinde ve tatlılarda da kullanılabilir. Harika meye salataları, kuruyemişlerle muhteşem bir kombin oluşturularak hazırlanmış ara öğünlerde meyvenin kullanımı oldukça yaygındır.

Sağlıklı Beslenme Önerileri

Sağlıklı beslenme adı üzerinde olduğu için ekstra şeker, hamur olmadan nasıl güzel bir atıştırmalık yapılabilir? Örneğin muzlu krep yapılacaksa un yerine muz, su ya da süt, bir adet yumurta birkaç tane ayıüzümü kullanılarak malzeme çırpılır. Sonrasında şahane bir krep hazırlanarak afiyetle tüketilebilir. Böylece tatlı oranı biraz daha arttırılarak krepte farklı bir  deneme yapılması mümkündür.

Taze Yaban mersini Siparişi

Siz de sevdiğiniz yaban mersini meyvesini orijinal taze tadıyla tüketmek için şimdi sipariş verin!

Online Sipariş ve Güvenilir Teslimat

Online olarak verdiğiniz meyve siparişi adresinize teslim sürecinde ve öncesinde yaşatan poşet ile korunarak hava almaksızın tazeliğini korur. Bu sayede taze ve doğal aroması korunmuş harika lezzette meyveler yersiniz. Şimdi sipariş verin!

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!