Ekoloji Market Zencefil (30 gr.)
Ekoloji Market Zencefil (30 gr.)

Ekoloji Market Zencefil (30 gr.) (BH006)

Fiyat : ₺25,00(KDV Dahil)

Ekoloji Market Organik Zencefil 30 Gr 


Keskin bir aromaya sahip olan zencefil, çoğunlukla kurutularak ve öğütülerek baharat şeklinde tüketilmekte. Sağlıkçılar tarafından önerilen bu özel baharatın mide yanmalarına iyi geldiği ve hazmı rahatlattığı bilinen özellikleri arasında. En bilinen etkisi ise gribal hastalıklara karşı üst solunum yollarını rahatlatarak iyi bir öksürük kesici görevini üstlenmesi. Damaklara farklı bir koku ve tat sunan zencefil, tatlılar, şekerlemeler ve kurabiyelerde de yerini alıyor. Siz de en doğal zencefil için Gurmeninsepeti.com'dan online siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ekoloji Market Organik Zencefil şimdi stoklarda...

Yemek soslarından bakliyat çeşitlerine, kuru yemişlerden kahvaltılık ürünlere kadar birçok doğal ürün Gurmenin Sepeti’nde sizleri bekliyor. Sitemiz, yeşillik, sebze ve meyve gibi bozulabilirliği yüksek ürünleri bile stokta tutmadan hızlı bir teslimat politikası doğrultusunda çalışmaktadır. Ürün çeşitliliği, tazelik, nitelik, lider markalar ve orijinal tatlar konusunda nokta atışı çözümler sunan online manavımızla sofralarınız artık güvence altında. Alışverişe saatler harcamak istemeyen kullanıcılara hitap eden GurmeninSepeti.com 7 gün 24 saat faal şekilde online alışverişi mümkün kılıyor. Erişilebilir fiyatlar, güvenli ödeme protokolü, kullanıcı dostu site tasarımı ve güler yüzlü alışveriş fırsatı da size sunulan ekstra avantajlar arasında. 


 

Ürün Özellikleri

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONRTOL organik ürün sertifikasına sahiptir. 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

 

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür.