Ekoloji Market Zerdeçal (35 gr.)
Ekoloji Market Zerdeçal (35 gr.)

Ekoloji Market Zerdeçal (35 gr.) (BH005)

Fiyat : ₺20,00(KDV Dahil)

Ekoloji Market Organik Zerdeçal  

 

Yemeklere özel bir aroma veren ve kendine has bir renge sahip olan zerdeçal şimdi Gurmenin Sepeti stoklarında yerini alıyor. Son dönemde daha popüler olan zerdeçalın sağlıklı yaşama olan olumlu katkıları da öne çıkmakta. Safra kesesi rahatsızlıklarında etkili bir bitki olarak öne çıkan zerdeçal, aynı zamanda antienflamatuvar özelliğiyle iltihap önleyici bir baharat. Mutfağınızdan eksik etmemeniz gereken bu özel baharat için online siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz. Ekoloji Market Organik Zerdeçal ürünümüz şimdi satışta.

Yemek soslarından bakliyat çeşitlerine, kuru yemişlerden kahvaltılık ürünlere kadar birçok doğal ürün Gurmenin Sepeti’nde sizleri bekliyor. Sitemiz, yeşillik, sebze ve meyve gibi bozulabilirliği yüksek ürünleri bile stokta tutmadan hızlı bir teslimat politikası doğrultusunda çalışmaktadır. Ürün çeşitliliği, tazelik, nitelik, lider markalar ve orijinal tatlar konusunda nokta atışı çözümler sunan online manavımızla sofralarınız artık güvence altında. Alışverişe saatler harcamak istemeyen kullanıcılara hitap eden GurmeninSepeti.com 7 gün 24 saat faal şekilde online alışverişi mümkün kılıyor. Erişilebilir fiyatlar, güvenli ödeme protokolü, kullanıcı dostu site tasarımı ve güler yüzlü alışveriş fırsatı da size sunulan ekstra avantajlar arasında. 

 

Ürün Hakkında:

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONRTOL organik ürün sertifikasına sahiptir. 

 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

 

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür.