Zeytin Ezmesi (sade) (190 gr.)
Zeytin Ezmesi (sade) (190 gr.)

Zeytin Ezmesi (sade) (190 gr.) (Z005)

Fiyat : ₺27,00(KDV Dahil)

Zeytin Ezmesi (sade) (190 gr.)

Ürün Hakkında

Kabuklarından arındırınan ve çekirdeklerinden ayrılan bol etli organik zeytinlerin işlenmesi sonucu ortaya çıkan doğal ve lezzetli Ekoloji Market Organik Zeytin Ezmesini, kahvaltılarınızda sıcacık ekmeğinize, simit ve poğaçalara sürerek, veya sandviçlerinizin içerisinde, güvenle tüketebilirsiniz.

Özellikler

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Organik Ürün Sertifikasına sahiptir. 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

Online mutfak alışverişinizi gurmeninsepeti.com üzerinden yaparak Sertifikalı ve kaliteli gıda ürünlerine kolaylıkla erişebilirsiniz.

Hızlı Sipariş Güvenli Teslimat

Online mutfak alışverişinizi gurmeninsepeti.com üzerinden yaparak Sertifikalı ve kaliteli gıda ürünlerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Alacağınız ürünler 1 gün (Pazar günü hariç) içerisinde adresinize teslim edilir. Harika tatlardaki özenle seçilmiş ve üretilmiş organik ürünlere, eve taşıma zahmetine girmeden kolayca ulaşmanız, Gurmenin Sepeti’nden alışveriş yapmanız için en önemli nedenlerdir. Online Ekoloji Market Organik Zeytin Ezmesini siparişi vererek harika yemeklerin tadını çıkarın. Aynı zamanda özel korumalı paketlerde korunaklı ve güler yüzlü teslimatın keyfini sürün.