Ekoloji Market Kuru Dut (200 gr.)
Ekoloji Market Kuru Dut (200 gr.)

Ekoloji Market Kuru Dut (200 gr.) (KM009)

Fiyat : ₺30,00(KDV Dahil)

Ekoloji Market Organik Kuru Dut 

 

Ürün Özellikleri: 

Bir yaz meyvesi olan dut, antioksidan özelliklere sahip önemli bir gıdadır. Bağışıklık sistemini düzenleyen, temel vitamin ve mineralleri içeriğinde bolca bulunduran bu özel meyveyi günde 1 avuç yemek gereklidir. Saklanması zor olan bu meyveyi tüketmek için en etkili yöntem kurusunu tercih etmektir. Organik tarım kurallarıyla, kimyasal kullanılmadan üretilen en sağlıklı meyveler özenle toplanır ve geleneksel yöntemlerle kurutulur. Bu nedenle Ekoloji Market Organik Kuru Dut ürünümüz atıştırmalık seçenekleri arasında ihtiyaçlarınıza en çok cevap veren takviye gıdalardan biridir. Online sipariş imkanıyla sahip olmak için siparişinizi hemen oluştuabilirsiniz. 

 

Özellikler:

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONRTOL organik ürün sertifikasına sahiptir. 
Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.
Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.
 
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 
 

Dut Meyvesi:

Dut; kansızlık, astım, bronşit, ülser ve  benzeri mide hastalıklarını iyi ediyor. Bebeklerin gelişiminde de etkili olan dut;  soğuk havalarda vücut direncini artırıyor. Ayrıca, sporculara ihtiyaç duydukları  enerjiyi  de sağlıyor. Uzmanlar; zekayı da geliştiren dutun yapraklarının ağız yaraları, salya ve ağız kokuları için başvurulan en etkili tedavi yöntemlerinden biri olduğunu dile getiriyor.